Меню
та пошук

Що таке термостійке покриття?

Всі, мабуть, чули про термостійке покриття для дверей, проте одиниці розуміються в тому, “що це таке і з чим його їдять”. Ця стаття відповість на всі Ваші запитання.

Зрозуміло, що термостійке покриття захищає дім від перепадів температури. Взимку не буде холодно, а влітку не страждатимете від жари. Зазвичай такі двері обирають власники приватних будинків, проте останнім часом їх активно використовують для квартир. Вони мають дуже хороші характеристики: довговічні, міцні та захищають помешкання від різних неприємних погодних ситуацій. Додатковою перевагою є естетичний вигляд.

Що таке термостійке покриття?

ПВХ - це та сама плівка, яку використовують для ізоляції проводів, водопровідних труб, для покриття миючих шпалер та в багатьох інших галузях. Захисні плівки ПВХ (розшифровується як полівінілхлорид) використовують для покриття дверей - це термопластичний матеріал. Їх встановлюють через те, що вони стійкі до різких перепадів температури та атмосферних явищ. По суті це полімерне захисне покриття, яке кріпиться на двері з вуличної сторони.

Процес виготовлення

Для того, щоб двері та плівка ПВХ надійно закріпились, робота виконується на спеціальних професійних станках. Спершу все знежирюють та чистять, пилюка може зіпсувати всю роботу. Далі полотно ставлять у камеру, яка нагріває ПВХ - він розм’якшується та набуває потрібної форми, а потім під високим тиском міцно притискається до дверей.

  • Які функції виконує термостійке покриття? Всередині дверей не з’явиться конденсат, також вони не перемерзнуть. Плівка робить їх вологостійкими, захищає від плісняви, тріскання та деформації.
  • Термостійке покриття гарантує ефективний захист від холоду та перепадів температури. У домі завжди буде стабільна, Ваша власна “погода”. Двері будуть вірно служити.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Двері з термозахисної плівкою довго зберігають свій природній колір.
  • Екологічність. Свідомий споживач зараз обирає чисті матеріали, які не шкодять навколишньому середовищу. Для виготовлення плівки ПВХ використовується антибактеріальна та антифунгіцидна обробка, тому покриття не шкодить природі та організму людини.
  • Економія. ПВХ коштує значно дешевше за натуральний шпон.
  • Практична сторона: двері з термостійкою плівкою легко чистяться.
  • Великий вибір. Дизайн покриття може імітувати шпон, шкіру, мармур, натуральний камінь та дерево.

Можемо зробити простий висновок: термостійке покриття призначене для захисту дверного полотна (МДФ) від негативного впливу природних явищ: низьких температур, сонячного проміння та вологості. Термоплівка збереже красивий зовнішній вигляд фасаду та буде служити своїм господарям довгі роки. Раді бути корисними для Вас!

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація