Меню
та пошук

Вхідні двері під замовлення в квартиру

Турбота про надійний захист свого житла, будь то квартира або заміський будинок, або будь-якого іншого приміщення в першу чергу передбачає вибір вхідних дверей. Сучасний ринок пропонує покупцеві великий асортимент виробів, серед яких вибрати підходящий варіант досить важко. У нашому магазині представлені металеві вхідні двері прекрасної якості за доступними цінами від виробника.

Як вибрати вхідні двері?

Вирішуючи проблему вибору вхідних дверей, ви повинні враховувати кілька принципових моментів, які визначають якість вашої покупки:

  • товщина металевого листа (оптимально від 1мм);
  • наявність декількох замків різних систем;
  • утеплювач всередині, який не тільки формує ступінь шумо і теплоізоляції, але і призначення двері, тобто вулична або внутрішня;
  • обробка всередині і зовні.

Чому у нас низькі ціни на вхідні двері?

Ціни на вхідні двері, в порівнянні з іншими, просто радують. Роблячи покупку у нас, ви купуєте товари від виробника з відмінною репутацією безпосередньо, без переплат. А значить, економите без шкоди власній безпеці! Якщо врахувати, що ми запропонуємо безкоштовну доставку, то від Ваших сумнівів не повинно залишитися і сліду.

➤ Які переваги вхідних дверей від виробника?

Ми пропонуємо дверні конструкції власної розробки з профільної труби, які здобули схвальні відгуки задоволених покупців. Наш каталог налічує кілька сотень різноманітних моделей вхідних дверей по доступних цінах в нестандартних розмірах.

➤ Скільки коштує доставка дверей по Україні?

Завдяки тісній співпраці з лідером доставки "Нова пошта", ми маємо можливість здійснювати доставку дверей до населеного пункту клієнта абсолютно безкоштовно.

➤ Двері можуть бути виготовлені за нестандартними розмірами?

Стандартні розміри дверей не підходять для установки за габаритами? Не турбуйтеся! У нас є рішення цієї проблеми! Кожна модель дверей на нашому сайті розроблена з калькулятором. Введіть свій розмір - одразу отримаєте ціну. Або зателефонуйте за номером ☎: (073) 279-0102 (Viber).

➤ Скільки часу потрібно чекати на виготовлення дверей?

Термін виробництва від дати замовлення в середньому становить 21 робочий день, в залежності від складності виконання.

Замовлення дзвінка
Безкоштовна консультація